Bilal Karaman’dan Herkes İçin Ücretsiz Gitar Dersleri

Gitar çalmayı öğrenmek istiyorsunuz ve internetten öğrenmek istiyorsunuz, fakat onlarca kaynak içinde yolunuzu mu kaybettiniz? Veya gitar çalmayı biliyor, ama biraz daha teori öğrenmek ve daha bilinçli mi çalmak istiyorsunuz? Tüm bunları ülkemizin başarılı bir gitaristinden, hem de hiç ücret ödemeden öğrenmek ister miydiniz? Cevabınız “Eveeeet” ise sizi Bilal Karaman’ın “Sanal Gitar Akademisi” ne davet ediyoruz.

Bu akademide başlangıç, orta ve ileri seviyede gitaristler için video derslerinin yanında ders notları ve transkripsiyonlar da bulunuyor. Sitede ayrıca müzikle ilgili makaleler, dünyaca ünlü bazı gitaristlerin videoları ve nota kaynakları da bulmak mümkün.

Bilal KaramanBilgi Üniversitesi’nin Caz bölümünden mezun olan Bilal Karaman, cazın yanı sıra Türk müziği üzerine de çalıştı. 2011’de ilk solo albümü Bahane’yi ve 2013’te de ikinci albümü Patika’yı yayınlayan müzisyen, solo konser performanslarının yanı sıra Jarrod Cagwin, Elif Çağlar, Marcus Miller gibi pek çok müzisyenler konser ve albüm çalışmalarında bulundu. Perküsyoncu Jarrod Cagwin ile Stüdyo Hayyam’da gerçekleştirdikleri canlı performans kayıtları “Hayyam Sessions” adıyla 2014 yılında albümleşti.

Bilal Karaman web sitesi

Sanal Gitar Akademisi