Elektronik Müzik Kültürünün En Özgün Platformu: Limits Off

Limits Off, elektronik müzik kültürü hakkındaki kapsamlı içerikleri ve şahsına münhasır konsepti ile Türkiye’deki en benzersiz dijital elektronik müzik kültürünü ayağınıza getiriyor. Video serilerinden güncel haberlere, İstanbul’un en sevilen prodüktör ve Djlerininin özel mixlerinden röportajlara, zengin içeriğiyle yeni elektronik müzik rehberiniz Limits Off olacak.

Çağımızın dijital trendlerini ustalıkla kullanan Limits Off, sizi kendine çağırmıyor; Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Pinterest, Soundcloud, Periscope, Tumblr, Snapchat ve Line gibi popüler sosyal medya kanallarını kullanarak içeriklerini size getiriyor. “We are where you are (Siz neredeyseniz oradayız)” sözünü slogan edinen   Limits Off, elektronik müzik kültürü ve dinleyicisini her alanda bir araya getiren bir platform.

‘Remake, Remix, Rip-Off (Motör)’ gibi belgeselleriyle tanınan Cem Kaya’nın çektiği Limits Off lansman videosuyla yayın hayatına başlayan platform, İstanbul’un elektronik müzik kitlesinin istek ve ihtiyaçlarını da göz ardı etmiyor. Prodüktör ve DJ’lerden Kaan Düzarat, Mutlu San ve Maxi Storrs’un yanı sıra elektronik müzik dinleyicileri ile yapılan röportajlardan derlenen tanıtım videosunun belgesel tadındaki  ‘Director’s Cut’ versiyonuyla İstanbul’un elektronik müzik kültürüne bir yolculuk yapalım ve Limits Off’u yakından tanıyalım.

Limits Off, yalnızca güncel etkinlik ve haberlerin paylaşıldığı bir mecra olmanın ötesinde, video serileri ve mixtape’leriyle elektronik müzik kültürü ve gece hayatı konusunda zengin içerikler sunan kapsamlı bir platform olarak yayınlarını sürdürüyor. Elektronik müzik kültürünü yaşamak, paylaşmak ve üretmek isteyen bir topluluk oluşturmayı da amaçlayan platformu dilediğiniz sosyal medya kanalı üzerinden takip edebilirsiniz.                   

#limitsoff sosyal medya hesapları                                   

Facebook’ta Limits Off: https://www.facebook.com/limitsofftr/                                         

Twitter’da Limits Off: https://twitter.com/limitsofftr

Instagram’da Limits Off: https://www.instagram.com/limitsofftr/

YouTube’da Limits Off: https://www.youtube.com/channel/UC8ouNK2ocx8actUHAL0En6w

Pinterest’te Limits Off: https://tr.pinterest.com/limitsofftr/

Tumblr’da Limits Off: http://limitsofftr.tumblr.com/

Line’da Limits Off: https://line.do/profile/limitsofftr

Snapchat’te Limits Off: limitsofftr